Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Październik 22 2017 08:07:13
Nawigacja
· Strona główna
· Aktualności
· Galeria
· Materiały
· Rada Pedagogiczna
· Samorząd Uczniowski
· Rada Rodziców
· Linki
· Kontakt
· Regulamin Samorządu Uczniowskiego
Powitanie
Witamy na stronie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Łaszewie
"I ty możesz zadbać o swoje bezpieczeństwo"
W Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Łaszewie w gminie Siemiątkowo 11 czerwca odbyły się uroczystości pod hasłem: "I ty możesz zadbać o swoje bezpieczeństwo".

- W Kwietniu tego roku przystąpiliśmy do Ogólnopolskiej Kampanii Edukacyjnej UNICEF - "Baw się i bądź bezpieczny"- mówi dyrektor szkoły Karol Rakowski – Chcemy poprawić świadomość dzieci w zakresie bezpieczeństwa, dlatego też do uczestnictwa w akcji angażujemy jak największą liczbę osób.

Przedstawiciele policji: Sierżant sztabowy Michał Sznyter (Żuromin) oraz młodszy aspirant Mariusz Pietruszyński (Siemiątkowo) wygłosili referaty dotyczące bezpieczeństwa dzieci na drodze i w domu.

Pielęgniarka Pani Grażyna Straus wprowadziła uczniów w tajniki udzielania i wzywania pierwszej pomocy w nagłych wypadkach. Dyrektor Szkoły Karol Rakowski wykonał pokazową reanimację. Pod okiem nauczycielki Pani Katarzyny Kozłowskiej uczniowie klasy IV zdali egzamin na kartę rowerową. Podsumowaniem akcji był konkurs plastyczny pt. "Bądź bezpieczny". Laureaci konkursu otrzymali nagrody ufundowane przez PZU S.A. w Sierpcu. Powyższe uroczystości zostały połączone z obchodami Dnia Europejskiego. Nauczycielki Marta Rybka i Agnieszka Ostrowska przygotowały wraz z uczniami część artystyczną oraz konkurs wiedzy o Europie.

Galeria zdjęć
Kalendarz
Słoneczny panel
Dziś jest:

Wschód słońca: 6:59
Zachód słońca: 17:16

Dzień trwa:
10 Godzin 16 minut
I jest krótszy od najdłuższego dnia o: 8:18
Wygenerowano w sekund: 0.89 26,271 Unikalnych wizyt